OK
Dostawa: 23 marca 2018
  609 143 184

Załóż konto

dostarczamy wyłącznie na terytorium Polski

Twoje dane

* wymagane dla firm
* wymagane dla firmDane identyfikacyjne konta
Adres wysyłkowyWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej w celu przekazywania ofert marketingowych i informacji handlowych przez Biogrupę z siedzibą: ul. Prosta 69 B, 05-520 Kawęczynek.
W każdej chwili można cofnąć tą zgodę wysyłając dyspozycję na adres sklep@biogrupa.pl. Dane Klienta nigdy nie będą udostępnione lub sprzedane osobom trzecim.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, w szczególności imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej, numeru telefonu, przez Biogrupę z siedzibą: ul. Prosta 69 B, 05-520 Kawęczynek , w celu założenia konta Klienta i realizacji zamówień. Informujemy, iż zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r., każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia (w tym celu należy przesłać dyspozycję na adres sklep@biogrupa.pl). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia założenie konta i realizację zamówień.

Akceptuję regulamin sklepu dostępny pod tym linkiem.