Redakcja

Biogrupa.pl to magazyn online, który pragnie inspirować i edukować czytelników na temat zdrowego stylu życia oraz dbania o środowisko naturalne. Naszą misją jest dostarczanie rzetelnych informacji oraz praktycznych porad, które pomogą w podejmowaniu świadomych decyzji dotyczących zdrowia, żywienia, aktywności fizycznej oraz ekologii.

Nasz zespół redakcyjny składa się z pasjonatów i ekspertów, którzy łączą wiedzę z różnych dziedzin z pragnieniem dzielenia się swoim doświadczeniem i osiągnięciami.

Nasza redakcja współpracuje również z wieloma ekspertami zewnętrznymi, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w postaci artykułów i porad.

Jesteśmy otwarci na współpracę z nowymi autorami, którzy pragną dzielić się swoją pasją i wiedzą na temat zdrowego stylu życia i ekologii.

Jeśli masz pytania, sugestie lub chciałbyś nawiązać współpracę z Biogrupa.pl, zapraszamy do kontaktu : redakcja@biogrupa.pl, tel. 530 011 001


W In Hot Water Company zbudowaliśmy i stale rozwijamy grupę portali tematycznych, skierowanych do różnych grup docelowych.

marketing internetowy

AdMonkey.pl: Internetowy magazyn o reklamie i marketingu. Aktualności z branży i najnowsze raporty i badania, case studies i dużo wiedzy niezbędnej dla każdego marketingowca.

nowy ooutsourcing

Nowy outsourcing.pl: Internetowy magazyn o biznesie i outsourcingu. Rynek, gospodarka i pieniądze.

bitcoin.edu.pl

Bitcoin.edu.pl: Edukacyjnie o kryptowalutach. Historia i idea kryptowalut. Kursy krypto, najnowsze informacje z branży fintech.

portal kasa na obcasach

Kasanaobcasach.pl: Inspirujemy kobiety. Piszemy o tematach, które nas dotyczą – pieniądze, praca, zdrowie i rodzina.

nowy polski design

Newpolishdesign.pl: Najlepszy polski design w Twoim domu. Inspirujące wnętrza, meble, wyposażenie. Architektura i miasto.

magazyn mamydziecko.pl

Mamydziecko.pl Inspirujący magazyn dla rodziców. Artykuły eksperckie i wskazówki na temat wychowania i zdrowia dziecka.